Степанов пояснив відмову медиків від вакцинації проти коронавірусу

Багато українських медиків відмовляються від вакцинації проти коронавірусу, так як нещодавно перехворіли, пояснив глава МОЗ Максим Степанов.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ"Коли говорять, що багато медиків відмовляються, то не говорять, що у нас багато медиків перехворіли на COVID-19 і є велика кількість медичних працівників, які хочуть робити щеплення, коли пройде 6 місяців після хвороби. Тут дуже важлива ця річ", — сказав він біля Олександрівської лікарні в Києві, пише УНІАН.


Степанов зазначив, що відповідно до рекомендацій МОЗ, людина при бажанні може робити щеплення від коронавірусу відразу після хвороби.


У той же час, в світовій практиці щеплення рекомендують робити через півроку після перенесеного захворювання.


Читайте також:
У Харкові в двох лікарнях відмовилися робити щеплення індійською вакциною: чекають Pfizer, а на Covishield охочих немає


"Повторне захворювання в країні ми фіксуємо в період від 3 до 6 місяців, в залежності від людини", — резюмував міністр.


Вакцинація в Україні


24 лютого в Україні стартувала вакцинація від коронавірусу препаратом Covishield, який виготовляють в Індії за ліцензією британських розробників — Оксфордського університету і AstraZeneca.


В першу хвилю вакцинації потрапили медики і лікарі, задіяні в боротьбі з пандемією COVID-19, і військовослужбовці операції Об’єднаних сил на Донбасі.


Читайте також:
«Трохи соромно». У центральній лікарні Києва вакцинували лише двох пацієнтів з 24 осіб у інфекційному відділенні


За даними Міністерства охорони здоров’я, в період з 24 по 28 лютого в Україні щеплення зробили понад трьом тисячам осіб.


Неодноразово фіксували випадки, коли медики відмовлялися робити щеплення від коронавірусу завезеною вакциною.
Редактор: Тетяна Габедава


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-ukrajina-chomu-mediki-vidmovlyayutsya-vid-vakcinaciji-novini-ukrajini-50144983.html”