Львівський суд конфіскував німецьку вівчарку, який загриз сусідського собаку

Львівський суд конфіскував німецьку вівчарку, який загриз сусідського собаку

Личаківський районний суд Львова визнав винним у порушенні правил тримання собак власника німецької вівчарки, який на смерть загриз сусідського собаку. Суд оштрафував чоловіка на 85 грн з конфіскацією собаки.

Об этом сообщает ЗРОБИТИ

Як вказано у постанові суду, випадок трапився у грудні 2020 року на вул. Олександра Олеся біля будинку №25в, що біля парку «Погулянка». Німецька вівчарка гуляла на вулиці без поводка та забігла на прибудинкову територію ОСББ, де покусала собаку породи йоркширський тер’єр. Згідно з даними ветеринара, від отриманих травм йорк помер.

Власник німецької вівчарки не прийшов на судове засідання, тому справу розглядали без нього. Дослідивши матеріали справи, суддя Світлана Леньо визнала власника вівчарки винним у порушенні правил тримання собак, призначивши покарання у вигляді 85 грн штрафу з конфіскацією собаки. Він також має сплатити 420 грн судового збору.

Додамо, що тварину має конфіскувати виконавча служба. Хоча досі після таких рішень судів власникам собак вдавалось уникати конфіскації тварин.


Джерело статті: “https://zaxid.net/lvivskiy_sud_konfiskuvav_nimetsku_vivcharku_yakiy_zagriz_susidskogo_sobaku_n1515011”