Грузія з 1 лютого скасує заборону на авіасполучення, яка діяла майже рік через COVID-19Міжвідомча координаційна рада при прем’єр-міністрі Грузії по боротьбі з коронавірусом прийняла рішення з 1 лютого скасувати заборону на регулярне міжнародне авіасполучення, яка діяла в країні з березня 2020 року через пандемію.

Об этом сообщает Устав


Про це заявила в п’ятницю на брифінгу міністерка економіки та сталого розвитку Натія Турнаво, – УНН з .


“З 1 лютого ми вважали за можливе анулювати обмеження на регулярні польоти і дозволити всім авіакомпаніям, які до цього працювали в Грузії або захочуть почати працювати, займатися своєю справою”, — сказала вона.


Як зазначила Турнаво, зараз влада займеться правилами, за якими будуть впускати іноземців в Грузію.


Перший випадок зараження новим коронавірусом у Грузії зафіксовано 26 лютого 2020 року. У березні 2020 року влада прийняла рішення ввести повну заборону на пасажирські перевезення. Влітку минулого року Мінекономіки як виняток дозволило деяким авіакомпаніям виконувати пасажирські перевезення. На даний момент з Грузії літаки на регулярній основі літають у Берлін, Мюнхен, Париж, Ригу, Амстердам, Афіни, Варшаву, Відень, Вільнюс, Дортмунд, Доху, Катовіце і Мілан.


20 січня повідомлялося, що уряд Грузії розглядає можливість зняття обмежень на міжнародне регулярне авіасполучення з лютого 2021 року. Однак певні правила залишаться.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/hruziia-z-1-liutoho-skasuie-zaboronu-na-aviaspoluchennia-iaka-diiala-mayzhe-rik-cherez-covid-19/”