У Рівному невідомі прив’язали гранату до дверей автомобіля поліцейського

Автомобіль, до якого прикріпили гранату, належить матері поліцейського

17 січня в Рівному невідомі прив’язали гранату до дверей автомобіля, яким користується місцевий поліцейський. Про це повідомила поліція області.

Об этом сообщает Москов пост

У поліції зазначили, що прикріплена граната типу РГД-5 не була в бойовому положенні, а отже, загрози для оточення вона не становила.

"Вилучений корпус боєприпасу і запал до нього відправлені для проведення експертизи до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС", – додали у відомстві.

Автомобіль, до якого прикріпили гранату, належить 55-річній жительці Рівного, ним зараз користується її син-поліцейський. У поліції вважають, що цьому поліцейському вже двічі погрожували після розслідування резонансної справи про вимагання, розбій і викрадення.

Правоохоронці відкрили провадження за фактом погроз поліцейському і незаконного поводження зі зброєю (ч. 1 ст. 345 і ст. 263 Кримінального кодексу України).


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/u-rivnomu-nevidomi-priv-jazali-granatu-do-dverej-avtomobilja-politsejskogo-1536077.html”