Скільки коштує лягти з коронавірусом у приватну клініку — інфографіка


Лягти в приватний стаціонар із коронавірусом у Києві можна в двох клініках — це «Добробут» та «Оберіг». В Одесі таку послугу надає Into-Sana. У Києві за перебування в такому стаціонарі доведеться заплатити від 12 тисяч гривень на добу. Це ціна без врахування ліків і процедур — за них потрібно платити окремо.

Об этом сообщает Компромат РУ

«Бабель»

У деяких київських клініках є послуга патронажу — лікар курує хворого пацієнта, коли той перебуває вдома. Лікар звʼязується з пацієнтом кілька разів на день, контролює його стан і призначає потрібні препарати. Таку послугу ми знайшли в двох клініках — Universum Clinic і «Добробут». У першій клініці це буде коштувати 2 600₴ У другій дивляться по ситуації: за виклик терапевта, який зробить ПЛР-тест потрібно буде заплатити 2 875 грн, якщо тест робити не потрібно — 1 600₴ Лікар дивиться на стан хворого і вирішує, як діяти далі.


Джерело статті: “https://babel.ua/texts/52726-derzhavni-likarni-perepovneni-chi-mozhna-lyagti-z-koronavirusom-u-privatnu-teoretichno-tak-ale-ce-dorogo-i-misc-nemaye-infografika-babelya”