У Польщі на невизначений термін перенесли вибори президента

Президентські вибори в Польщі, намічені на неділю, 10 травня, переносяться на більш пізній термін, інформує 1NEWS з посиланням на ““.

Об этом сообщает Компромат ГРУПро це в спільній заяві повідомили глава правлячої партії “Право і справедливість” (PiS) Ярослав Качинський і його союзник Ярослав Говін.


“Через відхилення опозицією всіх конструктивних пропозицій, що дозволяють провести президентські вибори цього року протягом конституційного періоду, партії” Право і справедливість “і” Угода “Ярослава Говіна підготували рішення, яке забезпечить полякам можливість брати участь у демократичних виборах”, – йдеться в заяві.


“Після закінчення крайнього терміну 10 травня 2020 року і очікуваного скасування виборів Верховним судом, з огляду на те, що вони не були проведені, спікер Сейму Республіки Польща оголосить нові президентські вибори якомога швидше”, – заявили партії.


Наголошується, що вибори будуть проводитися в заочній формі (поштою) “в інтересах безпеки поляків і відповідно до епідеміологічної ситуації”.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/u-polshhi-na-nevyznachenyj-termin-perenesly-vybory-prezydenta.html”