Зникла в Мексиці Наталія Андрейченко знайшлася в джунглях

Пропавшая в Мексике Наталья Андрейченко нашлась в джунглях

Живе в Мексиці актриса Наталія Андрейченко, про зникнення якої стало відомо напередодні, вийшла на зв’язок. Вона записала відео, в якому подякувала шанувальникам за турботу і розповіла, що, виїхавши від своєї подруги в суботу, вимкнула телефон і навіть не подумала, що її почнуть шукати.

Актриса зізналася, що дуже втомилася, так як в останні тижні доводилося дуже багато працювати. “Мені необхідно було “звільнитися” і набратися сил… Трохи помовчати, прийти в себе перед новими завданнями… Коли я приїхала від своєї подруги Марэт в суботу в середині дня додому – мене вже чекала машина, для того, щоб відвезти за 2,5 години від моря в глибину джунглів”, – розповіла Андрейченко.

В місці, де вона провела майже три дні, “організовано спеціальне поселення з цікавими духовними лідерами з різних країн світу”. “Коли мене до них привезли, у мене на грудях вже була табличка “silence”/мовчання. У цьому дивовижному місці ти знаходишся у повній самоті і ніхто не має права тебе потурбувати”, – повідомила актриса.

Напередодні тривогу в зв’язку з зникненням Андрейченко забив її піар-директор Ян Трунцев. Він повідомив, що артистка і раніше пропадала на якийсь час, але не на два дні, тому її команда “стояла на вухах”. Занепокоєння колег було викликано ще й тим, що Андрейченко скаржилася на погане самопочуття і сонливість.Джерело статті: “http://povin.com.ua/271465-29-01.html”