“Міс Львів” потрапила в скандал із поїздкою в Москву (відео) - Читать всем на rezonans

“Міс Львів-2018” Наталія Болюх. фото: Дивись.інфо Володарка титулу “Міс Львів-2018” Наталія Болюх потрапила в скандал із поїздкою в Росію – дівчина, ймовірно, святкувала день народження в Москві. Про це повідомляється в матеріалі видання “Високий Замок”. Журналісти звернули увагу на пости Болюх в Instagram у форматі Stories, а також на публікації в соцмережі її московського друга Аліка, передає Обозреватель.

Відзначається, що дівчина спершу оприлюднила відео з літака, потім зняла на камеру розкішний номер у готелі, де у вазі стоять червоні троянди. Потім на її сторінці з’явився ролик із вечірньою Москвою, на якому видно вежі Кремля. Очевидно, це відео знімалося з автомобіля, який рухався. У коментарі журналістам дівчина сказала, що поїхала на день народження друзів нібито в Амстердам.

Вона підтвердила, що також оприлюднила ролик із Москви, проте він нібито знятий її друзями. Болюх також запитали, чи може вона погодитися на участь у конкурсі краси в РФ. “Нічого не маю проти Росії, у мене там багато друзів”, – відповіла дівчина. .Джерело статті: “https://rezonans.info/obshestvo/mis_lviv_potrapila_v_skandal_iz_pozdkoyu_v_moskvu_video”