У Румунії жінка втекла з коронавірусного карантину

Поліція Румунії розшукує жінку, яка втекла з-під коронавірусного карантину, щоб повернутися назад до Італії, інформує 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Роспрес“У Румунії поліцією розшукується 41-річна жінка з міста Слатіна, після того, як лікарі повідомили, що вона має намір повернутися до Італії, незважаючи на те, що була ізольована будинку. Влада повідомила про цей випадок прикордонників”, – йдеться у повідомленні.


За словами представників Управління громадського здоров’я повіту Олт, жінка повідомила сімейного лікаря, що вона їде, незважаючи на те, що її помістили на карантин.


“Епідеміологи зателефонували їй і з’ясували, що вона прямує в аеропорт з наміром повернутися в Італію. За словами жінки, у неї не було симптомів, характерних коронавирусній інфекції, тому вона не розуміла, чому повинна перебувати в ізоляції”, – пишуть у ЗМІ.


Зазначається, що румунська влада оголосила її в розшук і почали розслідування.


За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при університеті Джона Хопкінса (США), на території Румунії підтверджено 3 випадки інфікування коронавірусом нового типу.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/u-rumuniyi-zhinka-vtekla-z-koronavirusnogo-karantynu.html”