У Вашингтоні від коронавірусу померли ще чотири людини


Представники охорони здоров’я США повідомили: ще чотири людини померли від коронавірусу в штаті Вашингтон, збільшивши кількість жертв в країні до шести, передає USA TODAY.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Джеффрі Дучин, медик округу Кінг заявив, що від коронавіруса померли п’ятеро з окрузі Кінг і один з округу Снохоміш, на північ від Сіетла.

Американські вчені заявляли раніше, що вірус міг циркулювати протягом декількох тижнів в штаті Вашингтон.

"Щоб зменшити ризик зараження і підвищити імунітет, уникайте велелюдних місць. Особливо, якщо вам за 60, у вас є інші хронічні захворювання, такі як діабет, хвороби серця, захворювання легенів або ослаблена імунна система, – йдеться в повідомленні служби охорони здоров’я округу Кінг.

Особливе занепокоєння викликає поширення вірусу в будинках престарілих. В одному з таких установ, Центрі медичного обслуговування в Кіркленд, штат Вашингтон, коронавірус виявили у одного літнього чоловіка і співробітника. Центр зараз закритий для відвідування.

Нагадаємо, що вчора коронавірус виявили ще у трьох країнах. Однак, як стверджує головний хірург США доктор Джером Адамс, від сезонного грипу у США щорічно помирають 18 000 осіб, тоді як від коронавірусу в країні померли шестеро людей.

Адам також заспокоїв, що загалом заражені коронавірусом переносять хворобу в легкій формі. Для цього достатньо відсидітися вдома кілька днів. А головні правила, які може виконувати кожен, щоб запобігти поширення вірусу – часто мити руки і прикривати рукою рот під час чхання або кашлю, а також залишатися вдома під час нездужання.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-vashingtoni-vid-koronavirusu-pomerli-sche-chotiri-lyudini-340351_.html”